Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV Niedziela Miłosierdzia

12 V 2019
1. Dziś w naszej parafii na Mszy Świętej o godzinie 10.45 Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej dzieci z klasy IV. Polecamy ich waszym modlitwom, aby Jezusowi były wierne przez całe swoje życie.
2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitwy o Powołania kapłańskie i zakonne. Wspólnie wypraszajmy dar powołań dla również naszej młodzieży.
3. W dzisiejszą niedzielę w Krakowie procesja ku czci Św. Stanisława Bpa z Wawelu na Skałkę o godzinie 9.00.
4. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie o godzinie 17.00, a w środę połączone z Nowenną do M. B. Saletyńskiej.
5. Jutro Odpust w Porębie Wielkiej ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
6. We wtorek Święto św. Macieja apostoła.
7. W czwartek Święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski.
8. W sobotę w Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu czterech naszych diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Prosimy Was o modlitwę w ich intencji.
9. Serdeczne Bóg zapłać Teresie i Pawłowi Trybus za dary odpustowe.
10. Serdeczne „Bóg zapłać” też Czesławowi Pajdo i Władysławowi Kuczaj z Nowej Wsi za bezinteresowną pracę budowlaną przy remoncie kościoła.
11. Bóg zapłać Mirosławie i Krzysztofowi Jarosz os. Kuczaje za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła.
12. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.
13. W Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego w Kobylance odbędzie kolejne Saletyńskie Spotkanie Dzieci w dniach 14-16 czerwca 2019 roku pod hasłem – RODZINA W MOIM ZASIĘGU. Celem Spotkania, na który wskazuje temat, jest uświadomienie dzieciom potrzeby umocnienia rodzinnych więzów. Saletyńskie Spotkanie Dzieci to czas wspólnego słuchania Dobrej Nowiny o rodzinie, czas modlitwy, śpiewu, muzyki, tańca, animacji i prac plastycznych. A wszystko to w klimacie miłości i radości. Koszt 100 zł plus koszty dojazdu i powrotu. Planujemy wspólny wyjazd z naszej parafii na to święto dzieci. Zapraszamy rodziców do zgłoszenia swoich dzieci na wyjazd. Zapisy u ks. Grzegorza i w kancelarii parafialnej do 26 maja. Szczegóły dotyczące wyjazdu będą podane na spotkaniu, którego termin podamy. Szczegółowe informacje na plakacie i stronie internetowej: www.dzieci.saletyni.pl.
Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłej niedzieli i tygodnia.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 19 maja 2019, godz. 00:37

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS