Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkanocna

2 maja 2021
1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.
2. Jutro 3 Maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Jest to dzień Odpustu w naszej parafii. Msze święte będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i Uroczysta Suma o godzinie 10.45 wraz z procesją dookoła kościoła. Serdecznie zapraszamy braci Strażaków, za których będziemy się modlić z racji bliskiego wspomnienia ich patrona św. Floriana, oraz panie i dziewczęta do niesienia feretronów. Słowo Boże wygłosi do nas ks. Józef Piela MS z Krakowa - sekretarz redakcji „Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej”. Liturgię Mszy świętej o godzinie 9.00 uświetni zespół „Dolina Mszanki”, a na Sumie „Orkiestra Strażacka” z Mszany Górnej..
3. Jutro po wszystkich Mszach świętych, jak już zapowiadaliśmy, hojnymi ofiarami do puszek wesprzyjmy naszych braci Strażaków w zakupie nowego wozu bojowego, który będzie służył nam wszystkim w potrzebie.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
5. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane o godzinie 17.00.
6. W czwartek nabożeństwem majowym rozpocznie się spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
7. Zachęcamy do nabycia „Gościa" i "Małego Gościa Niedzielnego” oraz miesięczniki „WPiS” i „Staś”.
8. W związku z pandemią Msze święte w niedziele, w naszym kościele są odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.00, 11.00 i o godz. 15.00.
Wszystkim życzymy zdrowia
i błogosławionego w Boże miłosierdzie całego tygodnia.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 1 maja, godz. 23:02

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS