Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II Niedziela Zwykła

14 I 2018
1. W liturgii rozpoczęliśmy okres zwykły, który potrwa do wtorku przed Środą Popielcową (tj. 13 lutego). W tym tygodniu w czwartek rozpoczniemy w Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
2. W środę o godzinie 17.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
3. W piątek Mszą świętą o godzinie 17.30 rozpocznie się spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
4. W przyszłą sobotę 27 stycznia Mszą świętą o godzinie 17.00 odprawianą w intencji wszystkich parafian rozpoczniemy wspólne „Parafialne Kolędowanie”. Wezmą w nim udział dzieci, młodzież i dorośli. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na tę wspólną kolędową „Adorację Żłóbka”. Osoby starsze, które potrzebują przywiezienia ich do kościoła prosimy by zadzwoniły na plebanię. Po kolędowaniu można się spotkać razem w Remizie OSP, przynieść ciasto, czy inne danie i wspólnie zakończyć czas kolędowania.
5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” i „Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej”..
6. Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że blankiety wpłat z tytułu opłat zagospodarowania odpadami komunalnymi na 2018 r. są do odbioru w Urzędzie Gminy na parterze w Biurze Obsługi Klienta..
7. Wójt Gminy zaprasza też na XIX Powiatowy Przegląd Kolędniczy, który odbędzie się w dniach 20 i 21 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej. Rozpoczęcie o godz. 14.00. W Przeglądzie wystąpi około 30 grup kolędniczych z całego Powiatu Limanowskiego..
Życzymy wszystkim miłego niedzielnego odpoczynku.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 15 stycznia 2018, godz. 12:38

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS