Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV Niedzielę Zwykłą

14 lipca 2019
1. Słowo Boże mówi nam dzisiaj, że zaszczytny tytuł „Bliźniego” otrzymać możemy po zdanym egzaminie z miłosierdzia. Jest ono drogą do życia wiecznego, wiodącą przez dostrzeżenie, wzruszenie, bliskość, opatrzenie ran, udzielenie schronienia i pielęgnację bliźniego, który zdany jest na miłosierdzie z naszej strony. Niech udział w każdej Eucharystii uzdalnia nas do takiej postawy!
2. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryji Panny z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej).
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
4. Można nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” i nowy numer „Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej” poświęcony dziełu ewangelizacji.
5. W dniach 31.07 – 07.08. 2019 r. w Medziugorje odbędzie się Modlitewne Spotkanie Młodzieży. Program w gablocie z ogłoszeniami. Młodzi ciałem i duchem, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu proszeniu są o kontakt z panią Moniką Walczak. Numer telefonu na tablicy z ogłoszeniami.
6. Polecamy Waszym modlitwom i ofiarności serc dzieło remontu naszego parafialnego kościoła.
7. Rada Sołecka wraz z panem sołtysem naszej wsi zapraszają na zebranie wiejskie dzisiaj o godzinie 12.00 w Remizie OSP.
8. Wójt naszej Gminy uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu na terenie gminy zostanie przeprowadzona inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Właściciele nieruchomości, na których są wybudowane wyroby zawierające azbest (np. pokrycia dachowe, elewacje), a w szczególności składowany, zdemontowany azbest proszenie są o zgłoszenie ilości do Urzędu Gminy. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
Wszystkim gościom i parafianom życzymy
dobrego wakacyjnego i urlopowego czasu oraz wypoczynku.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 16 lipca 2019, godz. 11:19

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS