Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIX Niedzielę Zwykła

20 października 2019
1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona jest na Misje prowadzone przez Misjonarzy Saletynów, a przez cały tydzień będziemy się modlić w intencji misjonarzy i dzieł misyjnych Kościoła.
2. Trwają nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedziele o godzinie 8.30. W przyszłą niedzielę poprowadzi Róża IV. Dzieci prosimy o przynoszenie do kościoła wykonane przez siebie z różnych materiałów różańce. Zachęcamy również jak to jest w zwyczaju, by spotykać się na modlitwie różańcowej przy kapliczkach.
3. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej z dziesiątkiem różańca o godzinie 17.00.
5. Zbliża się miesiąc listopad, w którym pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Prosimy przygotować kartki z wypominkami i składać je do nas osobiście w kancelarii lub zakrystii. Wpisujemy wyraźnie imię, nazwisko i osiedle, z którego pochodził zmarły. Zaznaczmy również czy są to wypominki roczne lub listopadowe. W pierwszą niedzielę listopada podamy plan modlitwy dla poszczególnych osiedli. Będziemy modlić się wypominkami przez cały miesiąc listopad. Kartki wypominkowe znajdują się jeszcze na stoliku przy gazetach.
6. Dziękujemy pani Zofii i Jarosławowi Murzyn z os. Adamy za ofiarę złożoną na ogrzewanie kościoła.
7. Polecamy Waszym modlitwom i ofiarności serc dzieło remontu naszego parafialnego kościoła.
8. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”.
Życzymy Wam błogosławionego tygodnia nauki i pracy.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 20 października 2019, godz. 22:42

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS