Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXV Niedziela Zwykła

23 IX 2018
1. W naszej wspólnocie parafialnej dzisiaj Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Saletyńskiej w 172 rocznicę Jej Objawienia w La Salette. Witamy serdecznie ks. Grzegorza Szczygła MS – nowego redaktora „Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej”, który głosi nam Słowo Boże i będzie przewodniczył uroczystej Sumie odpustowej. Dziękujemy za Jego posługę i za dar obecności Maryi Saletyńskiej pośród nas od 76-ciu lat przez posługę Misjonarzy Saletynów w Łętowem.
2. Codziennie po wieczornej Mszy świętej Litania do M B Saletyńskiej, a środę połączona z Nowenną o godzinie 17.
3. Spotkanie grupy biblijno - liturgicznej w środę po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę i poznawać Pismo Święte.
4. Wszystkich ministrantów, lektorów oraz chłopców zainteresowanych posługą przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w piątek po mszy świętej o godzinie 17.30. Zbiórka w salce ministranckiej.
5. Dziewczynki chętne śpiewać w scholi parafialnej zapraszamy na spotkania we wtorki o godz. 16.00 w salce katechetycznej.
6. W tym tygodniu w Liturgii:

* w czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
* w piątek św. Wacława, męczennika
* w sobotę święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała
7. Ks. Proboszcz z Mszany Dolnej zaprasza na Odpust z racji święta św. Michała Archanioła w przyszłą niedzielę na godzinę 11.00.
8. Rada Sołecka wsi Łętowe zaprasza mieszkańców na zebranie w przyszłą niedzielę tj. 30 września 2018 r. o godzinie 12.00 w Remizie OSP.
9. Wójt Gminy informuje, że ogłoszony został nabór wniosków na demontaż, odbiór i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest do realizacji w 2019 r. Zainteresowanych mieszkańców prosimy o składanie wniosków w Urzędzie Gminy w pokoju nr 39.
10. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „„Posłaniec M. B. Saletyńskiej”.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 23 września 2018, godz. 20:04

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS