Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła

15 VII 2018
1. Panu Bogu zależy nie tylko na każdym z nas, ale także na jakości naszego życia. Ono nie ma być „w miarę”, „zwyczajne” czy „jakieś tam”. Ono ma być wielkie i święte. Módlmy się dzisiaj o odwagę bezkompromisowego kroczenia za Jezusem w naszym życiu.
2. Lipiec jest tradycyjnie miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa Pana. Przeżywając czas wakacji i urlopów pamiętajmy o modlitwie i Eucharystii.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
4. W tym tygodniu w liturgii:

* w poniedziałek NM Panny z Góry Karmel ( M B Szkaplerznej )
* w środę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
5. W parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej można zapisywać się na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę 6 – 11 sierpnia 2018 roku w intencji Ojca świętego i Ojczyzny.
6. W ubiegłą niedzielę odbyliśmy tradycyjną pielgrzymkę na „Ćwilin”. Wychodząc na szczyt modliliśmy się rozważając stacje Drogi Krzyżowej i odmawiając różaniec w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii, a na szczycie odprawiliśmy Mszę świętą w intencji parafian. Serdecznie dziękujemy wszystkim pielgrzymującym, czytającym rozważania, prowadzącym różaniec i orkiestrze strażackiej z panem kapelmistrzem. Gorące „Bóg zapłać” naszym panom strażakom z zarządem straży za wszelką opiekę logistyczną.
7. W przyszłą niedzielę 22 lipca o godzinie 10.00 odbędzie się zebranie wsi Łętowe. Tematem będzie zaopiniowanie Uchwały Rady Gminy.
8. Polecamy „Gościa Niedzielnego”.
Wszystkim gościom i parafianom życzymy miłych wakacji i urlopów.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 15 lipca 2018, godz. 10:56

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS