Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X Niedziela Zwykła

6 VI 2021
1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii świętej dzieci z klasy trzeciej. Prosimy Was wszystkich o modlitwę za nie, aby były wierne Eucharystii przez całe swoje życie. Rodzicom dzieci dziękujemy za dar ołtarza: nowy, pełny komplet świec ołtarzowych.
2. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej wieczornej, a w środę połączone z Nowenną do M. B. Saletyńskiej o godzinie 17.00. Do czwartku w trwającej Oktawie Bożego Ciała po Mszy świętej wieczornej procesja Eucharystyczna. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała odbędzie się błogosławieństwo ziół, kwiatów oraz wszystkich dzieci. Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi.
3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
5. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 10.45 dzieci z klasy czwartej naszej parafii będą przeżywać uroczyście Rocznicę I Komunii Świętej. Próba dla dzieci we wtorek po Mszy świętej wieczornej. Spowiedź dla tych którzy nie skorzystali w pierwszy piątek, codziennie pół godziny przed Mszą świętą.
6. W ubiegły czwartek przeżywaliśmy Boże Ciało. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowywali piękne ołtarze udekorowane kwiatami. „Bóg zapłać” mieszkańcom os. Podgronie, Zagronie, Nowaki, Danaje, Folwark, Młaka, Paliwody, Snozy, Antosze, Mysze i Zagrody. Dziękujemy również wszystkim, którzy udostępnili miejsca na usytuowanie ołtarzy. Wasza praca i zaangażowanie jest wyrazem wiary i troski o parafię. „Bóg zapłać” wszystkim tak licznie uczestniczącym w procesji eucharystycznej: dzieciom sypiącym kwiaty, chłopcom dzwoniącym, paniom i dziewczętom niosącym obrazy i feretrony, ministrantom i lektorom oraz braciom Strażakom.
7. Zachęcamy do nabycia „Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej” oraz „Gościa i Małego Gościa Niedzielnego”.
8. Decyzją Ks. Prowincjała i Jego Rady z dniem 24 sierpnia posługę duszpasterską w naszej parafii zakończą ks. Lesław Podsiadło MS i ks. Mariusz Maćkowiak MS, a rozpoczną ks. Mariusz Domaradzki MS i ks. Wacław Turoń MS.
Wszystkim życzymy zdrowia
i błogosławionego w Boże miłosierdzie całego tygodnia.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 7 czerwca, godz. 21:20

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS