Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III Niedziela Wielkiego Postu

25 III 2019
1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W niedzielę Droga Krzyżowa po Sumie prowadzona przez mężczyzn i o godzinie 14.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa o godzinach 17.00 i 19.00. Wszystkich zapraszamy do jeszcze liczniejszego udziału w tych nabożeństwach.
2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie. Msze święte w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 7.00, 9.00 i 17.30.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
4. W tym tygodniu w piątek 29 marca rozpoczniemy szkolne i parafialne rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Mariusz Czachor misjonarz saletyn z Łapsz Wyżnych. Czas rekolekcji jest tak zaplanowany, aby umożliwić uczestnictwo w nich naszym panom pracującym poza parafią i przyjeżdżającym do domu na weekend. Módlmy się za siebie nawzajem aby licznie i dobrze przeżyć rekolekcje oraz owocnie przygotować się do Wielkanocy. Program rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.


5. Dziękujemy wszystkim składającym ofiary na ogrzewanie kościoła.
6. Można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Skarbona znajduje się na filarze pod chórem. Druga skarbona przeznaczona jest na jałmużnę wielkopostną. Dziękujemy wszystkim składającym ofiarę na te cele.
7. Rodzicom młodzieży, która przyjęła w czwartek sakrament bierzmowania serdecznie dziękujemy za dar ołtarza jakim jest nowa piękna kadzielnica.
8. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „posłaniec M. B. Saletyńskiej”. W Posłańcu piękne artykuły na temat spowiedzi świętej. Mogą nam pomóc w przygotowaniu do sakramentu pokuty. Zachęcamy do nabycia.
9. Przypominamy o zebraniu wiejskim dzisiaj o godzinie 12.30 w naszej Remizie OSP.
10. Doradztwo Rolnicze serdecznie zaprasza i informuje, że we wtorek 26 marca w godzinach 8.30 – 12.00 w Zespole Szkól i Przedszkoli nr 2 im Kazimierza Przerwy Tetmajera w Mszanie Górnej będą wypełniane wnioski obszarowe i rolno środowiskowe dla rolników ubiegających się o dopłaty.
11. Jak zapowiadaliśmy przed tygodniem dzisiaj do puszek możemy złożyć ofiary wspierając państwa Misiura z Podobina po pożarze ich domu.
Wszystkim parafianom i gościom życzymy
dobrego przeżywania czasu rekolekcji i Wielkiego Postu.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 24 marca 2019, godz. 14:29

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS