Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V Niedziela Wielkiego Postu

18 III 2018
1. W dzisiejszą piątą niedzielę Wielkiego Postu kończymy nasze rekolekcje parafialne. Składamy serdeczne podziękowanie ks. Romanowi Grądalskiemu MS z Zakopanego za ich wygłoszenie. Wam wszystkim drodzy parafianie za liczną obecność i złożone dzisiaj ofiary.
2. Dzisiaj Droga Krzyżowa po Sumie prowadzona przez mężczyzn i o godz. 14.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 15.00 Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
3. W środę Nowenna do M B Saletyńskiej o godz. 17.30.
4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.00 i 19.00. Dziękujemy za ostatnie prowadzenie rozważań Drogi Krzyżowej o 19.00 młodzieży. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie i przeprowadzenie tej Drogi Krzyżowej panie i panów z ARS-u.
5. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św., a na Sumie uroczysta procesja. Również w przyszłą niedzielę Droga Krzyżowa po osiedlach Klimki i Adamy. Prosimy o przygotowanie drogi polnej aby można było przejść z dołu Klimków na Adamy. Straż Pożarną prosimy o zabezpieczenie trasy. Pierwsza stacja będzie przy kościele. Nie przygotowujemy następnych stacji. Ministrantów prosimy aby przyszli na Drogę Krzyżową w komżach. Do niesienia krzyża prosimy poszczególne grupy parafialne i stany. Plan będzie w gablocie. W niedzielę Palmową nie będzie Drogi Krzyżowej po Sumie, ani Gorzkich Żali i Mszy Świętej o 15.00.
6. Dziękujemy za składane do skarbony ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
7. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego i Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej”.
Wszystkim życzymy miłego tygodnia i dobrego, duchowego przeżywania tych ostatnich wielkopostnych dni.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 13 marca 2018, godz. 10:39

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS