Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVIII Niedziela Zwykła

2 sierpnia 2020
1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu, a zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godzinie 7.00.
2. Codziennie o godzinie 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, a w środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej.
3. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, a w sobotę wspomnienie św. Dominika.
4. W najbliższy pierwszy piątek miesiąca od godziny 8.30 odwiedziny chorych, a po południu od godziny 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu o okazja do spowiedzi świętej.
5. W piątek o godzinie 19.30 odbędzie się spotkanie Rady parafialnej.b>Składamy serdeczne „Bóg zapłać” kolejnym ofiarodawcom ławek w naszym kościele.
6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. dr Stanisława Mieszczaka SCJ z Archidiecezjalnej Komisji ds. Liturgii, który podczas każdej Mszy świętej głosząc Słowo Boże wprowadzi nas w duchowe przygotowanie do uroczystości poświęcenia naszego kościoła.
7. Przypominany o bezwzględnym obowiązku zakładania maseczek w kościele!
6. Można nabyć „Gościa Niedzielnego”.
7. Składając serdeczne „Bóg zapłać” za dotychczasowe ofiary na remont naszego parafialnego kościoła, prosimy o wsparcie tego dzieła w miesiącu sierpniu. W związku z tym w najbliższą sobotę i niedzielę Radni Parafialni będą zbierać ofiary odwiedzając Was w domach na poszczególnych osiedlach. Bardzo serdecznie prosimy wszystkie rodziny, które zaplanowały systematyczne wpłaty na ten cel, o tę kolejną miesięczną pomoc, uwzględniając kwotę dodatkową. Można też wpłacać na parafialne konto inwestycyjne podane na stronie internetowej parafii. Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich rodzin o uregulowanie zaległych wpłat! Sądzę, że Wasza hojność i mobilizacja wszystkich w sierpniu, pozwoli nam zamknąć inwestycję!
Wszystkim życzymy zdrowia, dobrego wypoczynku na wakacjach i urlopach
oraz błogosławionego w Boże miłosierdzie całego tygodnia.Poprzednie Ogłoszenia Parafialne

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 1 sierpnia 2020, godz. 22:38

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS