Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII Niedzielę Zwykła

13 października 2019
1. Dzisiaj Mszą świętą o godzinie 9.00 rozpocznie się spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców.
2. Dzisiaj również obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Wspominamy św. Jana Pawła II i dziękujemy Bogu za Jego Pontyfikat w 40-tą rocznicę przyjazdu do Ojczyzny. Jako żywy pomnik została powołana Fundacja Jego imienia wspierająca w edukacji ubogą młodzież. Zechciejmy uczestniczyć w tym dziele składając ofiarę do puszek.
3. Trwają nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy w dni powszednie o godzinie 17.00, a w niedziele o godzinie 8.30. W przyszłą niedzielę poprowadzi Róża III. Dzieci prosimy o przynoszenie do kościoła wykonane przez siebie z różnych materiałów różańce. Zachęcamy również jak to jest w zwyczaju, by spotykać się na modlitwie różańcowej przy kapliczkach.
4. W związku z przypadającym jutro Świętem Edukacji Narodowej serdecznie zapraszamy nauczyli, pracowników szkoły, przedszkola, nauczycieli z naszej parafii i nauczycieli emerytów na nabożeństwo różańcowe, Mszę świętą i potem spotkanie na plebanii.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej z dziesiątkiem różańca o godzinie 17.00. Zapraszamy młodzież na różaniec i spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem, które odbędzie się po Mszy świętej.
6. W piątek święto św. Łukasza, Apostoła i Ewangelisty.
7. Polecamy Waszym modlitwom i ofiarności serc dzieło remontu naszego parafialnego kościoła. Zapraszamy chętnych ofiarodawców nowych ławek.
8. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”.
Aktualne Ogłoszenia Parafialne ⇒

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS