Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Święto Chrztu Pańskiego

7 I 2018
1. Święto Chrztu Pańskiego kończy cykl obchodów skupionych wokół misterium Wcielenia ( Zwiastowanie, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie ), które wspominają początek naszego zbawienia. Dzisiejszą niedzielą kończymy Czas Bożego Narodzenia i wchodzimy w zwykły okres liturgiczny. Kolędy według naszej polskiej tradycji będziemy śpiewać do 2 lutego.
2. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godzinie 7.00. Po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca inwestycyjna.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00, a po Mszy świętej wieczornej spotkanie grupy biblijno-liturgicznej. Zapraszamy chętnych do rozważania Pisma Świętego.
4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 9.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
5. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”.
Aktualne Ogłoszenia Parafialne ⇒

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS