Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela

Zmartychwstanie Pańskie

4 kwietnia 2021
1. Cieszymy się Zmartwychwstaniem Chrystusa i dziękujemy Bogu za nadzieję naszego zmartwychwstania. Życzymy wszystkim miłym gościom i parafianom radosnego przeżywania tego świątecznego czasu oraz obfitych Bożych łask i darów od Zmartwychwstałego Pana. Dzisiaj nie ma Mszy świętej o godzinie 15.00.
2. Jutro w drugi dzień świąteczny Msze święte będą odprawiane na cmentarzu o godz. 9.00 i 11.00. Taca jest przeznaczona jest na Uniwersytet św. Jana Pawła II w Krakowie. Przy nagłym załamaniu pogody Msze święte w kościele o godz.: 7.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 15.00.
3. Składamy gorące „Bóg zapłać” miłym paniom za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu, oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego, czytającym i śpiewającym podczas liturgii: aspirantom i ministrantom pięknie posługującym podczas ceremonii we wszystkie dni, Panom Strażakom za wartę honorową przy Bożym Grobie i niesienie baldachimu, Paniom i dziewczętom za niesienie obrazów i feretronów. Dziękujemy za wszystkie smaczne i słodkie dary na stół wielkanocny oraz wszelką Waszą życzliwość.
4. W środę Nowenna do Matki Boskiej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
5. W piątek z racji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. Przyszła niedziela jest niedzielą miłosierdzia. Będziemy zbierać ofiary do puszek na dzieło Caritas. W tym roku będą to ofiary na wsparcie naszego organisty, pana Antoniego, któremu w Wielki Piątek spaliły się w pożarze zabudowania gospodarcze. Prosimy też o przyniesienie do kościoła wielkopostnych skarbonek Caritas.
7. Za złożoną ofiarę na potrzeby parafii dziękujemy panu Władysławowi Trybus.
8. Zapraszamy do lektury „Gościa Niedzielnego".
Aktualne Ogłoszenia Parafialne ⇒

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS