Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIV Niedzielę Zwykłą

7 lipca 2019
1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy świętej o godzinie 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej o godzinie 17.00.
3. W czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
4. Trwają prace remontowe w kościele. Składając serdeczne „Bóg zapłać” za dotychczasowe ofiary na zaplanowany remont naszego parafialnego kościoła, prosimy o wsparcie tego dzieła w miesiącu lipcu. W związku z tym w najbliższą sobotę i niedzielę Radni Parafialni będą zbierać ofiary odwiedzając Was w domach na poszczególnych osiedlach. Bardzo serdecznie prosimy wszystkie rodziny o solidarność i wpłaty na ten cel. Można również wpłacać na parafialne konto inwestycyjne podane na stronie internetowej parafii.
5. Można nabyć „Gościa Niedzielnego” i miesięcznik patriotyczny „WPiS”.
6. W dniach 31.07 – 07.08. 2019 r. w Medjugorje odbędzie się Modlitewne Spotkanie Młodzieży. Program w gablocie z ogłoszeniami. Młodzi ciałem i duchem, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu proszeniu są o kontakt z panią Moniką Walczak. Numer telefonu na tablicy z ogłoszeniami.
7. Składamy gorące „Bóg zapłać” za wielką pomoc w pracach w dniu wczorajszym przy remoncie naszej parafialnej świątyni panom: Władysławowi Walczak, Edwardowi Klimek, Tomaszowi Słowikowskiemu, Dariuszowi Polak, Adamowi Dudzik i Zbigniewowi Florek.
Aktualne Ogłoszenia Parafialne ⇒

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS