Parafia pw. MB Królowej Polski w Łętowem

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Wniebowstąpienie Pańskie

13 V 2018
1. Dziś w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klasy III. Na Mszy Świętej o godzinie 10.45 grupa 17 dzieci przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej. Przez cały rok katechetyczny dzieci były przygotowywane przez rodziców, księdza Grzegorza oraz nauczycieli do tego wyjątkowego i wzruszającego wydarzenia w ich życiu. Polecamy ich waszym modlitwom, aby Jezusowi były wierne przez całe swoje życie.
2. Od poniedziałku do soboty zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Biały Tydzień. O godzinie 17.00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza Święta z homilią. Zapraszamy wszystkich parafian na codzienne nabożeństwa majowe.
3. W dzisiejszą niedzielę w Krakowie procesja ku czci Św. Stanisława z Wawelu na Skałkę o godzinie 9.00.
4. Dziś również Odpust w Porębie Wielkiej ku czci Matki Bożej Fatimskiej.
5. W środę Święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski. O godzinie 17.00 Nowenna do M B Saletyńskiej z Litanią Loretańską a po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy biblijno-liturgicznej.
6. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla wszystkich wyjeżdżających w sobotę na pielgrzymkę do Częstochowy.
7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej. Prosimy rodziców o przygotowanie Mszy Świętej rocznicowej. Spotkanie dla rodziców i próba dla dzieci we wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Spowiedź w piątek od godzinie 16.30.
8. W sobotę w Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu siedmiu naszych diakonów przyjmie święcenia kapłańskie. Prosimy Was o modlitwę w ich intencji.
9. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wykonywali różne prace przy kościele podczas nieobecności ks. proboszcza.
10. Zapraszamy do lektury Gościa Niedzielnego i Posłańca M B Saletyńskiej, a wszystkim gościom i parafianom życzymy miłej niedzieli.
Aktualne Ogłoszenia Parafialne ⇒

Baner_LaSalette (280x76px) Credo św. Faustyny - ks. Józef Pochwat SPRAWIEDLIWOŚĆ I MIŁOSIERDZIE. STUDIUM «KAZAŃ DO LUDU» ŚW. CEZAREGO Z ARLES - KS. JÓZEF POCHWAT MS